REFERENCE

Otevřené skupinové lekce

Velkým fanouškem jógy jsem zrovna nebyla, než jsme poznala úžasnou jogínku Lucii Sihelníkovou. Lucie mi ukázala, že jóga není jen lehké protahování, ale pořádná fyzická makačka a duševní relax. Díky Lucii jsem se seznámila s power jógou, které jsem doslova propadla. Objevuji svaly svého těla, o kterých jsem neměla tušení. Lucie krásně vysvětluje jednotlivé pozice, kontroluje zda-li všichni cvičí správně a úžasně popisuje jaký mají jednotlivé ásany vliv na naše vnitřní orgány. Vždy se na perfektně připravené lekce s Lucií moc těším 🙂

M. C.

26.2.2016

Jóga pro začátečníky: Jako úplný začátečník jsem měla možnost vyzkoušet hodiny jógy s několika lektory a jsem moc ráda, že mezi nimi byla i Lucie Sihelníková, u které jsem už zakotvila. Lucka předčila má očekávání od jógy, spojuje dech s kvalitně provedenou asánou, obtížnost odstupňuje, takže je zde prostor k progresi, je zároveň velmi jemná a přistupuje k józe svědomitě. Při józe ztrácím pojem o čase a postupně více a více poznávám své vlastní tělo, po hodině se cítím, jako bych lítala a postupně mne přestaly bolet záda. Děkuji Ti Lucko za krásné zážitky na hodinách jógy pro začátečníky.

L. K.

2.3.2016

Čirá radost z pohybu Na úvod podotýkám, že nejsem sportovní typ a v minulosti jsem k jakémukoli cvičení měla takřka odpor. Lucie však dokázala, že se na její hodiny těším a cvičení jógy se stalo trvalou součástí mého života. Lucie má neomylný instinkt poznat, co mi nejde a které cviky moje tělo potřebuje. Hodiny pak přizpůsobí mému tempu a mým pohybovým možnostem, na skupinovým lekcích samozřejmě i ostatním, kdy nabídne variantu cviku nejen pro nenadaného začátečníka, ale i pro pokročilého znalce jógy. Samozřejmostí je, že při nesprávném provádění cviku mě opraví tak, abych cvik prováděla se správným držením těla a zapojovala správné svaly. Lucie ale zároveň dokáže na lekci vytvořit atmosféru, která mě motivuje k lepším výkonům, a já na sobě vidím neustálý pokrok (ohebnost těla, pohybový rozsah, snadnější dýchání při cvičení). Díky Lucii mám prostě radost z pohybu. A to je u člověka, který začínal s odporem k cvičení významná životní změna 🙂

B. J.

31.1.2016

Na jógu jsem se rozhodla začít chodit, protože jsem chtěla konečně vyřešit svůj problém s bolavými zády. Objevila jsem Lucky hodiny a hned po první lekci jsem se přihlásila na celý měsíc dopředu. Lucky lekce jsou vždy profesionální, připravené pro všechny (jak začátečníky, tak pokročilé) a po dvou měsících mě záda bolí méně a dokonce jsem začala sedět rovně. Všem doporučuji!

M. S.

31.1.2016

Za dobu, co chodím na jógu jsem poznala mnoho instruktorů a s čistým svědomím můžu říct, že Lucka patří mezi absolutní špičku. Její hodiny jsou pokaždé jiné, takže se na nich člověk nenudí, ani když je navštěvuje několikrát týdně. V každé lekci je zahrnuta nějaká ásana, ve které si i naprostý laik dokáže zaplést a rozplést končetiny tak, že má pocit, že se stal opravdovným jogínem a má z toho až dětinskou radost 🙂 Lucky největším „bonusem“ je ale fakt, že ke každému klientovi přistupuje individuálně tak, že všechny pozice jsou cvičeny takovým způsobem, aby tělu pomohly a mělo z nich maximální benefit.

A. M.

15.7.2016

Individuální lekce

Asi od 13 let jsem měla problémy s páteří, skoliosu i na obstřiky došlo, vystřídala jsem spoustu rehabilitaci, různá cvičení, plavala jsem jak o život. Stále bolelo, o to víc, když jsem před 10ti lety propadla curlingu a začala nerovnoměrně zatěžovat tělo. Lucka se mi věnovala s laskavou péčí, konečně jsem nebyla ztracený případ. Pomohla mi uvolnit páteř a pak mě všechny dříve známé rehabilitační cviky naučila správně; tak jak jsem to v našem zdravotnictví nikdy nezažila. Lucko, děkuju!

I. V.

7.10.2016

Lucka umí do hodiny zařadit všechny pro mě důležité aspekty jógy - ásany, které protáhnou všechny části těla, dechová cvičení i relaxaci. Měla jsem pocit, že se ve své jógové praxi neposouvám dopředu, proto jsem se rozhodla zaplatit si s Luckou individuální hodiny. Začínaly jsme se správným dýcháním a Lucka pro mě připravila sestavu ásan zaměřených na zatuhlá místa. S individuálkami jsem byla velmi spokojená, naučila jsem se řadu ásan konecně dělat správně a pochopila, na které části těla se mám do budoucna zaměřit.

K. F.

17.1.2016

Kurzy jógy

V lednu 2016 jsme se s kamarádkou přihlásily na kurz power jógy pro začátečníky k Lucce Sihelníkové a byla to naprostá trefa do černého! Velice citlivě vysvětlovala každou pozici, kontrolovala, zda ji děláme opravdu správně, abychom si nijak neublížili a přesně dokázala odhadnout, co jsme a nejsme schopni udělat. Z předchozích zkušeností jsem se často setkávala s lektory, kteří nás nezkušené nechali stavět se na hlavu bez toho, aniž bychom pořádně rozuměli tomu, jak to máme udělat a z jógy jsem odcházela celá bolavá. Nic takového se mi s Luckou nikdy nestalo. Naopak, z jógy chodím příjemně protažená a uvolněná, zároveň cítím příjemné zvyšující se nároky a zátěž, díky které na sobě pozoruji pokroky. Zvýšila se má fyzická kondice, jsem silnější a jóga s Luckou mě baví čím dál tím víc. Je to má třešnička na dortu v celém uběhaném týdnu, chvíle, kdy si mohu zacvičit, psychicky se uvolnit a udělat pro sebe něco dobrého. Velice mě bavilo, když nám Lucka ke každé pozici četla příběh z historických eposů, podle kterých pozice dostaly svá jména. Po doběhnutí kurzu pro začátečníky jsme s kamarádkou neváhaly a pokračovaly navazujícím kurzem, který pro nás Lucka zorganizovala a už bych lektorku za žádnou cenu neměnila! V květnu Lucka zorganizovala pobyt s jógou v hotýlku uprostřed šumavských lesů, který jsme si nádherně užili a v rámci tohoto pobytu jsme absolvovali čtyři jógové lekce. Opět se ukázala Lucky citlivá přizpůsobivost dané situaci, kdy měla sál plný různě pokročilých lidí a přesto vedla celou lekci způsobem, že si ji užil opravdu každý a každý pracoval přesně podle svých dispozic. Po všech zkušenostech můžu Lucku jen doporučit a doufat, že s námi zůstane co nejdéle. 🙂 Díky, Lucko 🙂

V. S.

16.6.2016

S jógou jsem si pohrávala už nějakou dobu a cítila jsem potřebu se (minimálně) základy naučit správně. A proto jsem se rozhodla pro tento kurz. Našla jsem ho náhodně a dnes už vím, že to byl prostě osud a skvělý výběr. Po první lekci jsem šla domů s myšlenkami, že to bude tzv.masakr. Ale s přibývajícími lekcemi jsem tomu maximálně propadla. Schopnosti komunikovat a naslouchat má Lucka maximálně osvojené. Kdykoliv byl problém nebo jsem v pozici cítila problém, Lucka to hned příjemně vyřešila. Způsob vedení lekcí ať už po stránce jógové praxe a nebo zatoulání se do mytologie musí sednout každému. Vřele doporučuji a přeji, ať se Vám podaří tomu propadnout tak, jako mě. A Lucce přeji mnoho spokojených klientů 🙂

A. N.

23.5.2016

Absolvovala jsem u Lucie kurz powerjógy, veden byl na velmi profesionální úrovni, vše podrobně vysvětleno, včetně upozornění na možné chyby a rizika špatného provedení. Lucie nás průběžně opravovala v jednotlivých pozicích, což jsem velmi vítala, málokde se klientům takto věnují. Inspirující byly i příběhy, kterými každou lekci doplňovala. Ještě jednou velké díky!

N. P.

4.4.2016

Vždycky mě jóga lákala, ale neměla jsem odvahu zajít na jakoukoli hodinu. Pak jsem v Domě jógy na Chodově objevila kurz Powerjógy pro začátečníky s Lucií a bez přemýšlení jsem se přihlásila. A udělala jsem dobře. Na Lucii je vidět, že jógu miluje, ale také umí skvěle své znalosti předat dál. U každé asány vysvětlí proč se cvičí, jak se má cvičit, a pak vás v pozici opraví, aby vše bylo prováděno správně. Díky ní jsem se pro jógu nadchla a pokračuji dál. Lucka je vážně skvělá 🙂

I. D.

28.1.2016

Kurz powerjógy vedený Luckou byl připraven velmi svědomitě a citlivě.Těšila jsem se na každou další lekci. Cvičeni jógy pod vedením Lucky mě nadchlo a v józe pokračuji dál.Tento kurz mohu všem jenom doporučit. Jsem ráda, že s jógou mě seznámila právě Lucka.

O. R.

24.1.2016

Powerjógu jsem si představovala jako ideální způsob, jak si v jedné době "dát do těla", odpoutat se, vyčistit, zklidnit a harmonizovat mysl a doufala jsem, že kurz pro začátečníky splní moje očekávání. Díky Lucce kurz moje očekávání předčil, nadchl mě její způsob vedení a prezentace jógy, z kterého cítím upřímné úsilí o skvěle odvedenou práci, radost z pohybu, touhu obohatit nepoznamenané i vědomí toho, že jóga je mnohem víc než skvělé cvičení. Nasadila laťku hodně vysoko :-).

L. Š.

19.1.2016

S jógou jsem začala jako se vším po hlavě 🙂 Lucky lekce mě zaujaly a i proto jsem se přihlásila na její kurz Power Jóga pro začátečníky - abych svoje chyby měla možnost napravit a naučila se všechno správně. Lucka je milá a přitom rezolutní, má můj respekt a obdiv. Hodiny s ní plynou hladce, pozice a přechody nejsou extrémně těžké. Lucka umí dobře povzbudit i zarazit, když trápíme svoje údy víc než je zdrávo… no prostě je to fajn.

I. V.

19.1.2016

Výborně koncipovaný a pečlivě připravený kurs - jóga podaná zajímavě a zábavně nadšenou a inspirativní lektorkou. Jsem ráda, že mým prvním učitelem jógy je právě Lucie Sihelníková.

V. Č.

18.1.2016

error: Content is protected !!